W pomieszczeniu

Integracja w pomieszczeniu jest to zestaw kreatywnych konkurencji o różnym celu: szkoleniowym, typu team building, integracyjnym czy rekreacyjnym. Stanowią one doskonałą alternatywę uzupełniającą różnego rodzaju spotkania firmowe, a jedynym ograniczeniem jest zamknięta przestrzeń budynków, sal konferencyjnych czy obiektów szkoleniowych.

Zajęcia typu indoor mogą być także elementem relaksującym w systemie szkoleniowo-konferencyjnym, którego założenia wymagają uczestnictwa w „sztywnych” formach – wykładach, prelekcjach, zajęciach seminaryjnych.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych propozycji zajęć w pomieszczeniu


Mafia – gra hotelowa, w której uczestnicy wcielają się w rolę stróżów prawa tropiących bardzo groźnych mafiozów. Jest to bardzo wciągająca gra o skomplikowanej fabule angażująca cały zespół.

Czas trwania: 2-4 h &&  Ilość osób: 10-100 &&  Miejsce: dowolny hotel

mafia – Pobierz wersję w PDF


Qube – grupa pracowników zostaje zamknięta w miejscu dziwnych przedmiotów. Zadaniem całego zespołu w ciągu kilkudziesięciu minut jest wydostanie sie z zamkniętego pomieszczenia. Aby to zrobić zespół będzie musiał rozwiązać kilka zagadek, wykazać sie zręcznością i umiejętnością logicznego myślenia.

Czas trwania: 2 h &&  Ilość osób: 10-50 &&  Miejsce: dowolny hotel

qube – Pobierz wersję w PDF


Zawsze razem – szereg zadań integracyjnych mających na celu zbudowanie i zintegrowanie zespołu. Podczas tego programu uczestnicy będą musieli stawić czoła różnym zadaniom, które na końcu zostaną podane merytorycznemu omówieniu.

Czas trwania: 3-4 h &&  Ilość osób: 10-200 &&  Miejsce: dowolny hotel

zawsze-razem – Pobierz wersję w PDF


Maszyna Goldberga – Jest to projekt o wysokim współczynniku integracji  polegający na uświadomieniu uczestnikom jak ważne jest wspólne wykonanie określonego zadania. Projekt uświadamia jak ważna jest praca zespołowa, która pozwala osiągnąć wspólny sukces jakim jest zbudowanie wielkiej maszyny połączonej    w jedną całość.

Czas trwania: 3-6 h &&  Ilość osób: 10-200 &&  Miejsce: dowolny hotel

maszyna-goldberga – Pobierz wersję PDF


Qube – Grupa pracowników zostaje zamknięta w miejscu dziwnych przedmiotów. Zadaniem całego zespołu w ciągu kilkudziesięciu minut jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia.

Czas trwania: 1-1,5 h &&  Ilość osób: 5-50  &&  Miejsce: dowolny hotel

qube – Pobierz wersję PDF


Konstruktorzy – zadaniem podzielonych na trzy zespoły uczestników będzie wybudowanie makiety średniowiecznego zamczyska, które będzie się składało z kilku mniejszych zamków połączonych w jedną wielką całość.

Czas trwania: 4-5  h &&  Ilość osób: 5-300  &&  Miejsce: dowolny hotel

konstruktorzy – Pobierz wersję PDF


Teleturniej Vabanque –  zadaniem każdego z zespołów  na jakie zostanie podzielona grupa jest zdobycie jak największej ilości punktów. Każdy z zespołów będzie musiał obrać odpowiednią strategię związaną z wyborem pytania w danym przedziale punktowym.

Czas trwania: 1,5-2  h &&  Ilość osób: 10-150  &&  Miejsce: dowolny hotel

vabanque – Pobierz wersję PDF


1 z 10 – jednym z bardziej znanych i lubianych teleturniejów jest 1 z 10. Jest to zabawa, w której dziesięć   grup będzie się zmagało w zakresie przeróżnych dziedzin,  a ta gruupa która odpowie poprawnie na największą ilość pytań stanie się zwycięzcą teleturnieju.

Czas trwania: 1,5-2  h &&  Ilość osób: 10-150  &&  Miejsce: dowolny hotel

1-z-10– Pobierz wersję PDF


Magia bębnów – niepowtarzalny wieczór, w trakcie którego uczestnicy udają się w muzyczną podróż po świecie.  Prowadzić ich będzie brzmienie bębnów, w jakie wszyscy zostaną wyposażeni.  Początkowo indywidualne i niezależne od siebie próby gry na instrumentach, pod wpływem charyzmatycznego mistrza ceremonii, przekształcą się w  niesamowity koncert w wykonaniu wszystkich uczestników.


Warsztaty sushi – kulinarne misterium integrujące wielowiekową tradycję, uzdrawiające właściwości, niezapomniany smak oraz pełną świadomość podczas wspólnego przygotowywania potraw. Mistrz ceremonii nie tylko nauczy Państwa jak je przygotować ale również jak wybrać odpowiednie składniki, gdzie je najlepiej kupować oraz jak je przechowywać. Rewelacyjna forma kulinarnego integrowania zespołu.

127356068582696