Kuligi

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji kuligów, biesiad zimowych. Naszym klientom zapewniamy propozycje różnych form kuligów, różnych tras połączonych z ukazaniem piękna Lasów Janowskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wariant 1

Zapraszamy na niezapomniane przejażdżki saniami po Lasach Janowskich i okolicach. W trakcie kuligu oferujemy m.in. pieczenie kiełbasek, gorące napoje, zwiedzanie ciekawych zakątków Leśnego Skarbca(tamy, żeremie bobrowe, kapliczka partyzancka kruczek, ostoja konika biłgorajskiego).  Wycieczka realizowana jest na saniach za zaprzęgiem konnym.

DSC_0042    DSC_0043    DSC_0044

Wariant 2

Zapraszamy na niezapomniane przejażdżki saniami po Lasach Janowskich i okolicach. W trakcie kuligu oferujemy m.in. pieczenie kiełbasek, gorące napoje, zwiedzanie ciekawych zakątków Leśnego Skarbca.

Oprócz popularnego kuligu zaprzęgiem konnym uczestnicy będą jechać na  ośmioosobowych saniach za samochodem terenowym. Taki rodzaj przejażdżki daje niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci i osób dorosłych. Jest to bardzo bezpieczna forma, ponieważ sanie są na sztywnym dyszłu co uniemożliwia zderzenie, wywrócenie.

DSC_0044   DSC_0577    DSC_0575    DSC_0044

Wariant 3

Zapraszamy na niezapomniane przejażdżki saniami po Lasach Janowskich i okolicach. W trakcie kuligu oferujemy m.in. pieczenie kiełbasek, gorące napoje, zwiedzanie ciekawych zakątków Leśnego Skarbca. Uczestnicy będą się przemieszczać na 10-osobowych saniach ciągnionych za samochodem terenowym. Taki rodzaj przejażdżki daje niezapomniane przeżycie.

DSC_0575    DSC_0577    DSC_0565

Wariant 4

Zapraszamy na niezapomniane przejażdżki saniami po Lasach Janowskich i okolicach. W trakcie kuligu oferujemy m.in. pieczenie kiełbasek, gorące napoje, oraz dodatkowe atrakcje:

  • Tor linowy
  • Wieża ze skrzynek
  • Zjazd na byle czym
  • Strzelnica
  • Gry zabawy sportowe
  • Survival
  • Wycieczka na rakietach śnieżnych
  • Wiele innych

DSC_0577    111    DSC_0244   .l,ll

kuligi – Pobierz wersję PDF